-15% z kuponem EXTRA15 dla zamówień powyżej 10 zł!

łatwe i szybkie pobieranie

Pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama

Pobieranie zdjęć i filmów z serwisu Instagram jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki naszemu narzędziu do pobierania zdjęć i filmików z Instagrama, możesz pobierać wszystkie publiczne media dostępne w serwisie Instagram. Wszystko, czego potrzebujesz, to nazwa użytkownika i chwila cierpliwości. Całkowicie bezpłatne, bezproblemowe i szybkie pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama jest już na wyciągnięcie ręki.

Wypromuj się już dziś z InstGrow.pl 🔥

  • 🇵🇱 Polska obsługa klienta
  • ⚡️ Błyskawiczne efekty usług
  • ✅ Najlepsza oferta na rynku

Jak działa narzędzie do pobierania zdjęć i filmów z Instagrama?

Być może nie raz zdarzyło Ci się, że chciałeś pobrać czyjeś zdjęcie z aplikacji Instagram. Posty te często są dla nas bardzo inspirujące, jeśli chodzi o ubiór czy podróże. W takiej sytuacji zazwyczaj wykonujemy zrzut ekranu danego zdjęcia i zapisujemy go w naszej galerii. Co jednak, gdybyśmy chcieli pobrać samo zdjęcie lub film, bezpośrednio z Instagrama?

 

Niestety, sam Instagram nie oferuje takiego rozwiązania, dlatego z pomocą przychodzi nasze narzędzie do pobierania zdjęć i filmów z Instagrama!

 

Jak działa nasz Instagram Downloader? To bardzo proste! Wystarczy, że wpiszesz nazwę użytkownika osoby, której zdjęcie chcesz pobrać, a następnie klikniesz na nie. Pamiętaj, że profil tej osoby musi być publiczny.

Narzędzie do pobierania zdjęć i filmów z instagrama

Dlaczego warto pobierać zdjęcia z serwisu Instagram?

Powodów, dla których warto pobierać zdjęcia i filmy z Instagrama, jest wiele i każdy z Was może mieć swój własny. Jak pisaliśmy wcześniej, zdjęcia na Instagramie są dla nas często świetną inspiracją, którą chcemy zachować na dłużej, aby móc ją wykorzystać w przyszłości. Oprócz polubienia zdjęcia lub schowania go do schowka, możemy je zapisać i mieć do niego dostęp nawet w trybie offline.

 

Innym powodem, dla którego zapisujemy multimedia z Instagrama, jest chęć ustawienia ich na tapecie naszego telefonu. Dodatkowo możemy wydrukować takie zdjęcie i powiesić je na ścianie lub umieścić w ramce. A dlaczego Ty chcesz pobierać zdjęcia i filmy z Instagrama?

Dlaczego pobierać zdjęcia z Instagrama

Jak pobrać zdjęcia lub filmy z serwisu Instagram?

Chcesz pobrać czyjeś zdjęcie z Instagrama? Wystarczy, że skorzystasz z naszego narzędzia Instagram Downloader. Wprowadź nazwę użytkownika, którego zdjęcie chcesz pobrać, na przykład "kyliejenner", w przeznaczonym do tego polu.

 

Następnie kliknij "Enter" i wybierz konkretne zdjęcie lub film, który chcesz pobrać. Poniżej znajduje się przycisk "pobierz" oraz liczba wybranych przez Ciebie plików, po naciśnięciu którego multimedia zostaną pobrane.

 

W jakim formacie zostaną zapisane pliki? Zdjęcia w formacie JPG, a filmy w MP4. Te formaty są najbardziej popularne i obsługiwane przez większość urządzeń.

Pobieraj z Instagrama w 100% za darmo!

Nasze narzędzie oferuje pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama bez konieczności pobierania dodatkowych aplikacji. Wszystko odbywa się na naszej stronie internetowej, więc nie tracisz czasu ani pamięci swojego smartfona czy laptopa.

 

Uważamy, że jest to najłatwiejsze rozwiązanie do pobierania zdjęć i filmów z Instagrama. Po prostu wklej nazwę użytkownika w przeznaczonym do tego polu, a my wyszukamy wszystkie posty dostępne do pobrania. Pobieraj z Instagrama, ile tylko chcesz i kiedy chcesz!

Najczęstsze pytania dotyczące Pobierania z Instagrama

Czy pobieranie zdjęć z Instagrama jest legalne?

Pobieranie zdjęć z Instagrama jest legalne. Użytkownicy aplikacji udostępnili je w sieci, więc za ich pobieranie nie grożą żadne konsekwencje.

Czy muszę się zalogować, aby korzystać narzędzia do pobierania zdjęć i filmów z Instagrama?

Nasza strona nie wymaga logowania się na naszej stronie internetowej ani na Instagramie. Aby pobrać czyjeś zdjęcie, wystarczy znać jego nazwę użytkownika. Pamiętaj, że profil musi być publiczny!

Czy mogę pobrać relację (Insta Stories) z Instagrama?

Nasze narzędzie do pobierania zdjęć i filmów z Instagrama nie pozwala na pobieranie relacji z Instagrama. Jednak udostępniamy także za darmo, dedykowane narzędzie do pobierania relacji z Instagrama. Sprawdź nasze narzędzie, które nazwaliśmy „Anonimowe oglądanie Insta Story”.

Czy mogę pobierać zdjęcia i filmy z prywatnego profilu na Instagramie?

Niestety nie jest to możliwe. Za pomocą naszego narzędzia można pobierać zdjęcia i filmy tylko z kont, które są publiczne.

Czy pobieranie zdjęć jest możliwe także na systemach Android i iOS?

Nasza strona oferuje pobieranie zdjęć zarówno dla posiadaczy telefonów z systemem Android, jak i iOS. Każde urządzenie z dostępem do Internetu i przeglądarki internetowej może korzystać z naszego narzędzia. Chcemy, aby każdy z naszych użytkowników był zadowolony.
4.7 / 5 (596 gwiazdek)
Oceń te narzędzie