-15% z kuponem EXTRA15 dla zamówień powyżej 10 zł!

Jak dodać wiele zdjęć na Instagramie w jednym poście?

Jak dodać wiele zdjęć w jednym poście na Instagramie
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak podzielić się całą serią zdjęć z ostatniej wyprawy lub imprezy, nie zasypując jednocześnie tablicy swoich obserwujących?

Instagram daje nam możliwość dodania wielu zdjęć w jednym poście, co pozwala na tworzenie bardziej rozbudowanych narracji i udostępnianie pełniejszych historii.

W tym artykule przyjrzymy się krok po kroku, jak skorzystać z tej funkcji, omówimy jej zalety i potencjalne pułapki. Bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem w świecie Instagrama, czy doświadczonym użytkownikiem, ten poradnik pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje ta platforma. Zaczynamy podróż w głąb Instagrama, aby odkryć, jak dodać wiele zdjęć w jednym poście.

Czy dodawanie wielu zdjęć na Instagramie w jednym poście ma sens? 

Tak, dodawanie wielu zdjęć na Instagramie w jednym poście ma wiele zalet i może być bardzo sensowne w różnych kontekstach. Oto kilka powodów:

 • Opowiadanie historii - możliwość dodania wielu zdjęć w jednym poście pozwala na tworzenie bardziej rozbudowanych narracji. Możesz pokazać różne aspekty jednego wydarzenia lub przedstawić różne etapy procesu.

 • Zachowanie porządku na profilu - zamiast publikować wiele pojedynczych zdjęć, które mogą zasypać tablicę obserwujących, możesz umieścić je wszystkie w jednym poście. To pozwala na utrzymanie porządku na Twoim profilu.

 • Większe zaangażowanie - posty z wieloma zdjęciami często generują większe zaangażowanie, ponieważ zachęcają obserwujących do przesuwania i oglądania wszystkich zdjęć, co z kolei zwiększa czas spędzony na Twoim poście.

 • Pokazanie różnych perspektyw - możesz pokazać różne perspektywy tego samego momentu, miejsca czy produktu, co daje obserwującym pełniejszy obraz.

Pamiętaj jednak, że jak każda strategia, ta również powinna być stosowana z umiarem i uwzględnieniem kontekstu. Ważne jest, aby zdjęcia były spójne i tworzyły interesującą całość.

Wypromuj się już dziś z InstGrow.pl 🔥

 • 🇵🇱 Polska obsługa klienta
 • ⚡️ Błyskawiczne efekty usług
 • ✅ Najlepsza oferta na rynku

Jak dodać wiele zdjęć na Instagramie w jednym poście w aplikacji? 

 1. Wejdź w aplikację Instagram.

 2. Kliknij ikonę „+”, znajdującą się na dole, pośrodku ekranu.

 3. Następnie kliknij na ikonę nakładających się na siebie kwadratów.

 4. Wybierz zdjęcia i/lub filmy, które chcesz dodać.

 5. Przejdź dalej i jeśli jest to koniecznie dodaj filtry i/lub edytuj poszczególne zdjęcia/filmy.

 6. Teraz możesz dodać opis, lokalizację, muzykę czy oznaczyć swoich znajomych.

 7. Kiedy wszystko jest już gotowe, kliknij „udostępnij”, aby dodać całość.

jak dodać wiele zdjeć z poście Instagram aplikacja

jak dodać wiele zdjeć z poście Instagram aplikacja

jak dodać wiele zdjeć z poście Instagram aplikacja

Jak dodać wiele zdjęć na Instagramie w jednym poście z przeglądarki?

 1. Wejdź na stronę www.instagram.com

 2. Zaloguj się na swoje konto i przejdź na swój profil.

 3. Kliknij „utwórz +”, które znajduje się po lewej stronie ekranu.

 4. Przeciągnij lub wybierz zdjęcia i/lub filmy, które chcesz dodać, a następnie ustal ich kolejność.

 5. Przejdź dalej, gdzie możesz dodać filtry i edytować wybrane przez siebie zdjęcia i filmy.

 6. Kliknij „dalej”. Teraz możesz dodać opis, lokalizację czy oznaczyć znajomych.

 7. Gdy wszystko jest już gotowe, kliknij „udostępnij”, aby opublikować post.

 jak dodać wiele zdjeć z poście Instagram przeglądarkajak dodać wiele zdjeć z poście Instagram przeglądarkajak dodać wiele zdjeć z poście Instagram przeglądarka

Inna metoda na dodanie wielu zdjęć na Instagramie – kolaż 

Kolaże zdjęć na Instagramie w ostatnim czasie straciły na popularności. Jednak obecnie, ze względu na ich estetyczny potencjał i możliwość tworzenia inspirujących moodboardów, zyskują na nowo. Starannie dobrana paleta kolorów i ramka mogą sprawić, że kolaż stanie się niezwykle atrakcyjny dla Twoich obserwujących. Jeśli tradycyjne posty ze slajdami nie spełniają Twoich oczekiwań, kolaż może być doskonałą alternatywą.

Kolaże są często wykorzystywane na profilach skupiających się na trendach, pozwalając na ich wyraźne podkreślenie i porównanie. Nie ograniczają się one tylko do postów - można je również umieścić w rolkach i na relacji, czyli InstaStories. Ważne jest, aby styl kolażu harmonizował z ogólnym wyglądem profilu, dlatego warto utrzymać spójność kolorystyczną (np. stosując podobne odcienie ciepłe lub zimne).

Niekonwencjonalna metoda na dodanie kilku zdjęć na Instagramie 

Profile o estetycznym charakterze zdobywają coraz większą popularność na Instagramie, stawiając na pierwszym miejscu wizualne doznania użytkowników. Z tego powodu, ilość i jakość publikowanych zdjęć są kluczowe. Zdjęcia powinny tworzyć harmonijną całość, nie tylko pod kątem kolorystyki, ale również koncepcji.

Popularnym podejściem jest tzw. korekta feedu. Jak to wpływa na publikację wielu zdjęć? Zamiast dodawać je w jednym poście, publikuje się je w trzech różnych, co pozwala na stworzenie zamierzonego układu. Co ciekawe, pojedyncze zdjęcia mogą nie robić takiego wrażenia, jak oglądanie całego feedu, gdzie tworzą one spójną kompozycję.

Komentarze