-15% z kuponem EXTRA15 dla zamówień powyżej 10 zł!

Jak odblokować kogoś na Instagramie?

Jak odblokować kogoś na Instagramie
Czy kiedykolwiek zablokowałeś kogoś na Instagramie, a potem zdałeś sobie sprawę, że może to była pochopna decyzja?

Czy chciałeś ponownie zobaczyć posty danej osoby, ale nie wiedziałeś, jak to zrobić? Istnieje prosty sposób, aby odblokować kogoś na Instagramie, a ten artykuł pokaże Ci, krok po kroku, jak to zrobić.

Przywrócenie dostępu do konta osoby, której kiedyś zablokowałeś, może być procesem nieco skomplikowanym dla osób, które nie są zaznajomione z interfejsem Instagrama. Ale bez obaw! Zapewniamy jasne i zrozumiałe wskazówki, które pomogą Ci przejść przez ten proces. Czytając ten artykuł, nauczysz się, jak łatwo zarządzać swoją prywatnością na Instagramie, a także jak odblokować użytkowników, z którymi chciałbyś ponownie nawiązać kontakt.

Czy można odblokować kogoś na Instagramie?

Tak, zdecydowanie można odblokować kogoś na Instagramie. Po zablokowaniu użytkownika, możesz go odblokować w dowolnym momencie. Proces ten jest stosunkowo prosty i polega na odnalezieniu konta, które chcesz odblokować, a następnie wybraniu opcji "Odblokuj". Zablokowanie użytkownika na Instagramie nie jest decyzją trwałą i zawsze możesz zmienić zdanie. To elastyczne narzędzie umożliwia efektywne zarządzanie swoją prywatnością na platformie.

Wypromuj się już dziś z InstGrow.pl 🔥

  • 🇵🇱 Polska obsługa klienta
  • ⚡️ Błyskawiczne efekty usług
  • ✅ Najlepsza oferta na rynku

Dlaczego chcemy odblokować kogoś na Instagramie?

Istnieje wiele powodów, dla których ktoś mógłby chcieć odblokować inną osobę na Instagramie. Oto kilka przykładów:

·      Zmiana zdania - możliwe, że kiedyś zablokowałeś kogoś pod wpływem emocji, a teraz żałujesz tej decyzji. Czasem pierwsza reakcja nie jest zawsze najlepsza, a po ochłonięciu możemy zdecydować, że chcemy przywrócić kontakt.

·      Pomyłka - czasami możemy zablokować kogoś przez przypadek, a potem chcemy to naprawić.

·      Poprawa relacji - może doszło do poprawy relacji z osobą, którą wcześniej zablokowaliśmy. Może to być dawny znajomy, z którym pokłóciłeś się, ale teraz jesteście w dobrych stosunkach.

·      Potrzeba kontaktu - czasami blokujemy kogoś, z kim nie chcemy mieć kontaktu, ale sytuacja się zmienia. Może to być na przykład dawny współpracownik, z którym musisz skontaktować się w sprawach zawodowych.

·      Ciekawość - możemy po prostu chcieć zobaczyć, co dana osoba publikuje na swoim profilu, a blokada nam to uniemożliwia.

Jak odblokować kogoś na Instagramie? – sposób pierwszy

Oto proste instrukcje, które pokazują, jak odblokować kogoś na Instagramie:

1.     Otwórz aplikację Instagram.

2.     Przejdź do swojego profilu - dotknij ikony swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu ekranu.

3.     Otwórz ustawienia - dotknij ikony menu (trzy poziome linie) w prawym górnym rogu ekranu profilu, a następnie wybierz "Ustawienia" na dole ekranu.

4.     Przejdź do sekcji prywatność.

5.     Przejdź do sekcji zablokowane konta.

6.     Zobaczysz listę kont, które zablokowałeś. Dotknij konta, które chcesz odblokować.

7.     Odblokuj użytkownika. Przy profilach zablokowanych użytkowników, zobaczysz niebieski przycisk "odblokuj". Kliknij go, a następnie potwierdź swoją decyzję.

Instrukcja

Kto może zobaczyć Twojego Instagrama - ZablokowaniZablokowane konta na Instagramie

Jak odblokować kogoś na Instagramie? Sposób drugi

Drugi sposób jest zdecydowanie szybszy od pierwszego:

1.     Wejdź w aplikację Instagram, a następnie w wyszukiwarce, wyszukaj profil, których chcesz odblokować.

2.     Wejdź w dane konto.

3.     Możesz odblokować kogoś klikając na niebieski przycisk (znajduje się on tam, gdzie zazwyczaj jest przycisk „obserwuj”) „odblokuj” pod BIO lub klikając w trzy kropki, w prawym, górnym rogu ekranu i wybierając „odblokuj”.

Komentarze